دانلود پاورپوینت پژوهش با موضوع بررسي نقش حسابرسي داخلي شركت ملي نفت ايران و اثر بخشي آن در تقويت كنترل داخلي در قالب خدمات مشاوره ای و اطمينان بخشي(pptx)

دانلود پاورپوینت پژوهش با موضوع بررسي نقش حسابرسي داخلي شركت ملي نفت ايران و اثر بخشي آن در تقويت كنترل داخلي در قالب خدمات مشاوره ای و اطمينان بخشي(pptx)

حسابرسی داخلی با بررسی و ارزیابی عملكرد واحدها و بخشهای تابعه نسبت به عملكرد مناسب مدیران واحدها در جهت منافع سازمان، اطمینان می‌دهد. دامنه فعالیتهاي وسیع و جامع ِحسابرسی داخلی، بررسی ادواری و ضمنی سازمان توسط حسابرسی‌داخلی و استقرار حسابرسی‌ داخلی در داخل سازمان، حسابرسی داخلی را مرجعی مناسب و صاحب صلاحیت برای كنترل و ارزیابی تصمیم گیریهای مدیران ساخته است. برای دستیابی به اهداف حسابرسی داخلی، باید سطح بالایی از عملكرد و اثربخشی در حسابرسی‌ داخلی وجود داشته باشد.

•بنابراين سئوالاتي كه ذهن محقق رادر اين زمينه به خود مشغول كرده و سبب شده تادرمورد آنها به تحقيق بپردازد به شرح ذيل مي باشد:
•سئوال اصلی تحقیق: حسابرسي داخلي شركت ملي نفت در تقويت كنترل داخلي در قالب خدمات مشاوره اي و اطمينان بخشی تا چه حد تاثیر دارد؟
•1- حسابرسي داخلي شرکت ملي نفت ايران درارائه خدمات مشاوره ای در جهت تقويت کنترلهاي داخلي تا چه اندازه ای تاثیر دارد؟
•2- حسابرسي داخلي شرکت ملي نفت ايران درارائه خدمات اطمینان دهی درجهت تقويت کنترلهاي داخلي تا چه اندازه ای تاثیر دارد ؟
فایلی که در پیش روی شماست پاورپوینتی 46 اسلایدی درباره پژوهشی با عنوان بررسي نقش حسابرسي داخلي شركت ملي نفت ايران و اثر بخشي آن در تقويت كنترل داخلي در قالب خدمات مشاوره ای و اطمينان بخشي می باشد.

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,140 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
pajhuhesh-hesabresi-sherkat-naft-baraye-taghviat-c_1838581_4961.zip3.3 MB